Nasze Centrum

Centrum Leczenia Otyłości OTC w Szczecinie jest kolejną – trzecią placówką Centrum Gastrologii i Leczenia Otyłości, założonego w 2001r. jako NZOZ (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej) przez dr n. med. Ewę Fenc-Czajka lekarza z ponad 40-letnim doświadczeniem. Z porad skorzystało do tej pory około 15000 pacjentów poradni metabolicznej (głównie leczenie otyłości - odchudzanie) i 3000 poradni gastrologicznej. Są to pacjenci z całego województwa zachodniopomorskiego, jak również innych regionów i miast Polski. Mamy też pacjentów z za granicy.

Wyniki prowadzonych przez nas kuracji odchudzających doceniło znaczne grono specjalistów (m.in. ortopedów, kardiologów, nefrologów, ginekologów), coraz częściej kierując do nas swoich pacjentów. Stąd powstał moment, w którym rozszerzenie działalności, a tym samym niesienie pomocy coraz większemu gronu osób cierpiących na otyłość i nadwagę stało się koniecznością. Tak powstało Centrum Leczenia Otyłości OTC mające na celu kompleksową opiekę nad pacjentami w trakcie odchudzania oraz oferujące szerg innych usług dla poprawy zdrowia i jakości życia naszych Pacjentów.

Zapraszamy wszystkie osoby cierpiące na nadwagę i otyłość, a zwłaszcza te, które zraziły się i zawiodły na dotychczas stosowanych dietach odchudzających i metodach leczenia nadwagi i otyłości. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi usługami oferowanymi przez naszą firmę: badaniami diagnostycznymi, testami nietolerancji pokarmowej, poradami psychologa,